cold winds are rising,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Размяна на банери
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyСъб Авг 09, 2014 8:08 pm by .amelia

» Кралският път
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyПет Мар 07, 2014 5:36 pm by Artemisia

» Преди месец в Гората/hayden&rosalie
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyЧет Мар 06, 2014 7:16 pm by Rosalie Buttler

» Activity check
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyВто Фев 25, 2014 6:30 pm by -godfrey

» It can be beautiful and look to be good, but in fact it is another evil bitch! {ROSALIE BUTTLER}
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyПон Фев 24, 2014 7:09 pm by hayden baratheon.

» Save a face;
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyНед Фев 23, 2014 7:02 pm by hayden baratheon.

» Artemisia Baratheon
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyСъб Фев 22, 2014 12:08 am by hayden baratheon.

» Кралският път
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyСъб Сеп 07, 2013 3:15 pm by Jemima Wendall

» to make you want me i can fabricate the truth
"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ EmptyПет Сеп 06, 2013 5:45 pm by .amelia


"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/

2 posters

Go down

"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ Empty "I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/

Писане by .amelia Съб Авг 31, 2013 8:43 pm










Name:Amelia Arryn;Age:20;House:Arryn ;FC:Nina Dobrev






Амелия бе странна личност, израснала във време, в което нищо не бе такова каквото изглеждаше, а още по-малкото - сигурно.Не можеше да се каже, че е лоша или покварена...всъщност не можеше да се каже нищо сигурно за нея.Бе израснала като потаен човек, който винаги крие емоциите си зад изгодната му маска.Знаеше какво бе изгодно за нея и винаги го получаваше.Умът й никога не е бил възпрепятстван от нещо подобно на морал, съжаление или скръб.Думата "невъзможно" никога не присъства в речника й.Всичко бе възможно, стига да се подхожда по подходящият начин.
Определено не е като останалите красиви момичета, които трябва да бъдат буквално продадени на нечии съпруг, който ще ги третира, най-често, зле.Духът й е борбен, никога не се оставя друг да взима решенията вместо нея.Рядко се оставя чувствата й да я водят.Няма строги норми, които спазва или поне не такива каквито са известни на тези около нея.Тя винаги върви по свой собствен модел, дори това да означава, да слага в смут приближените й.Не се смущава от убийствата или кръвта, за нея не е нещо ужасяващо кръвосмешението.Напълно нормални събития в напълно ненормалният свят, който я заобикаляше.
За нея домът й бе по-свещен от всичко останало и нищо не можеше да я накара да се обърне срещу някого от своите, освен, ако той не го покаже пред нея.Повечето казват, че е родена да управлява, защото няма скрупули, които да я спират.Но какво значи "да управляваш"?Нима всеки един не е господар на собствения си живот?И без нужната титла, можеше да взима решения върху нещата, които й принадлежат, тогава какъв бе смисъла?









Последната промяна е направена от .amelia на Сря Сеп 04, 2013 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
.amelia
.amelia

Брой мнения : 20
Join date : 31.08.2013

Върнете се в началото Go down

"I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/ Empty Re: "I don't have problems.They have me." - The impossible girl /Amelia/

Писане by hayden baratheon. Съб Авг 31, 2013 8:48 pm

welcome!
hayden baratheon.
hayden baratheon.

Брой мнения : 71
Join date : 29.08.2013

https://coldwindsarerising.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите